MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tempeldörr 11955117

nr 1195 5117

Tempeldörr

oriental. Length: 74cm. Width: ca 4cm, height: ca 125cm, slitage och skador.

orientalisk. Längd: 74cm. Djup: ca 4cm, höjd: ca 125cm

Condition: slitage och skador

1000

SEK 800

Monday August 6 2018
at 19:04:39

6/8 17:50:20 1      700 kr
6/8 18:19:46 2      Vinnande bud